Krūmų pjovimas atliekamas BIOKURO gamybai. Krūmus ir medžius pjauname rankiniu būdu su grandininiais pjūklais arba ekskavatoriumi su giljotina.  Sunkioji technika dažnai darbus atlieka greičiau ir kokybiškiau negu dirbant rankiniu būdu. Tačiau pasitaiko situacijų, kai dėl reljefo, krūmų rūšinės sudėties ir brandos, jų tankumo ir svorio yra ekonomiškiau krūmus pjauti rankiniu būdu. Dažnai tai yra vienintelis galimas būdas išpjauti krūmus.

UŽ GAUSIAI APAUGUSIUS IR DIDESNIUS PLOTUS SUMOKAME

arba NEMOKAMAI sutvarkysime apleistą sklypą, o kaip atlygį pasiimsime išpjautą žaliavą.

Jei sklype yra priaugusių medžių ir jie nėra saugotini, o sklypo savininkas pageidauja juos pašalinti, tai su giljotina arba rankiniu būdu išpjausime ir juos.

Padidinto pravažumo medveže surinksime ir atvešime biokuro žaliavą prie pagrindinio kelio. Atvykęs medienos malūnas – smukintuvas akimirksniu susmulkins krūmus, šakas ar kitas kirtimo atliekas, pavers naudinga biokuro žaliava.

Krūmų pjovimas yra tik dalis darbų, kuriuos galime atlikti Jūsų sklype. Po krūmų pjovimo darbų lieka įvairių dydžių kelmų, žemės nelygumų, sunkiosios technikos provėžų, šakų ar krūmų likučių. Visada rekomenduojame pasinaudoti mūsų teikiamomis žemės frezavimo paslaugomis.

Su rekultivacine žemės freza galėsime panaikinti kelmus, suardyti šaknų sistemą ir įdirbti žemę.

Taip pat teikiame šakų išvežimo paslaugas, jeigu krūmų pjovimo darbus atlikote patys.

Patikėkite krūmų pjovimo darbus mums, o Jūs galėsite mėgautis sutvarkyta aplinka be jokių rūpesčių.

Susisiekti

KITOS SUSIJUSIOS PASLAUGOS