Kas yra kelmų frezavimas, kaip jis atliekamas ir kaip lengviau panaikinti kelmus? Atsakysime į šiuos klausimus ir pasidalinsime savo žiniomis, bei patirtimi.

Daugelis mūsų tvarkantis apleistus sklypus yra pjovę medžius ar krūmus. Būtent po pjovimo darbų lieka įvairių dydžių medžių ar krūmų kelmų. Vienas iš efektyviausių ir pigiausių būdų pašalinti kelmus yra kelmų frezavimas.

Kelmų frezavimui yra naudojama sunkioji technika su rekultivacine žemės bei kelmų freza. Traktorius su freza važiuodamas minimaliu greičiu važiuoja virš kelmų ir juos smulkina. Kelmas frezuojamas, smulkinamas ir trupinamas į mažas medienos drožles ir gabalus, kurie yra sumaišomi su žeme ir lieka, kaip trąša augmenijai. Taip pat yra susmulkinamos ir kelmo šaknys iki 30 cm žemės paviršiaus gylio.

Po kelmų frezavimo darbų lieka purus ir lygus žemės paviršius ir galite toliau tęsti sklypo tvarkymo ar apželdinimo darbus.

Dar yra ir kiti kelmų šalinimo būdai, tai gręžimas ir rovimas. Kelmų gręžimui yra naudojamas mini ekskavatorius su pritvirtintu kelmų grąžtu. Gręžimo procesas yra lėtas, tad puikiai tiks pavieniams kelmams, bet ne tokiu atveju, kai kelmų yra daugiau.

O kelmų rovimui yra reikalinga sunkioji technika, kurios pagalba yra bandoma atkasti žemes aplink kelmus ir juos išrauti. Toks būdas nėra pigus ar efektyvus, po kelmų rovimo darbų tose vietose lieka duobės, kurias reikia užlyginti ir suorganizuoti kelmų išvežimą.

Mūsų profesionalų komanda ir galinga šiuolaikinė technika gali Jums pasiūlyti efektyviausią ir greičiausią kelmų bei žemės frezavimo paslaugą visoje Lietuvoje.

Susisiekti
Kelmų frezavimas

KITOS SUSIJUSIOS PASLAUGOS