Vejos sodinimas atliekamas, kai klientas pats paruošia dirvą arba visus paruošimo darbus atlieka kiti rangovai.

Kokybiškas vejos sodinimas

– Tolygiai išbarstysime vejos sodinimui parinktas sėklas ir nepaliksime neužsėtų ar per tankiai užsėtų plotų. Mūsų laiko patikrintų technologijų dėka galima sutaupyti iki 25 procentų vejos sėklų.

– Daugumą vejos sėklų įterpsime į žemę iki 1 cm gylio ir suvoluosime dirvos paviršių, kas sąlygoja kokybišką jų sudygimą. Taip pat labai sumažina netikėto išplovimo ar išdžiūvimo riziką.

Kokybiškos vejos sodinimui yra labai svarbu, kad paruošus dirvą nedelsti ir iškarto sėti vejos sėklomis. Paskubėti reikia kol žemė nėra perdžiūvus ar suplūkta lietaus. Rekomenduojame, prieš pradedant dirvos ruošimo darbus susisiekti su mūsų specialistais ir suderinti konkretų atvykimo ir vejos sodinimo laiką.

Mes esame sukaupę ilgametę patirtį ir sukūrę laiko patikrintas vejos sodinimo technologijas, todėl specialistai tik po konsultacijos gali parinkti geriausiai tinkančias vejos sėklas jūsų sklypui.

Mes taip pat teikiame ir pilną vejos įrengimo paslaugą arba tik sklypo lyginimo – paruošimo vejos sodinimui paslaugą.

Susisiekti

Preliminari vejos sodinimo kaina
Vejos sėklos į kainą neįskaičiuotos.

Total 0

Kaina nurodyta “NUO”

Be PVM.

Didesniems plotams taikomos NUOLAIDOS.

Priklausomai nuo ploto dydžio, numatomų atlikti darbų, reljefo sudėtingumo, mechanizuoto vejos įrengimo kaina gali skirtis. Galutinę kainą pasakyti galėsime tik po sklypo apžiūros.

KITOS SUSIJUSIOS PASLAUGOS