„Rulonine veja“ vadiname veją, kuri yra suvyniota į ruloną. Tokia veja specializuotose ūkiuose auginama 1 ar daugiau metų ir yra pilnai susiformavusi, tvirta.

Ruloninę veją rekomenduojame rinktis dėl praktiškumo ir kokybės. Pasėtos vejos reikia ilgai laukti kol sudigs, nuolat laistyti ir prižiūrėti kol sutvirės. Kai tuo tarpu ruloninė veja gali būti atvežama į sklypą ir iškarto tiesiama. Tokia veja yra idealios kokybės, be piktžolių ir pilnai susiformavusi.

Paprastai ruloninę veją užsako privačių sklypų savininkai, tačiau ne kartą esame ruloninę veją kloję stadionuose ir sporto aikštynuose, parkuose ar prie prekybinės paskirties ir sandėliavimo pastatų.

Ypač praktiška ruloninę veją naudoti apželdinant ir sutvirtinant šlaitus.

Dirvos paruošimas mažai kuo skiriasi nuo dirvos paruošimo sėjant veją. Tik šiuo atveju svarbu dar preciziškiau išlyginti dirvos paviršių, išrinkti akmenukus ir kitas organines priemaišas.

Pačią ruloninę veją reikia kloti iš karto ją atvežus, bet nerekomenduojame kloti vejos labai karštomis dienomis. Ruloninę veją reikia kloti šachmatų principu, kad sekančios klojamos eilės siūlės nesutaptų su jau esamos. Po klojimo veją gausiai palaistyti ir suvoluoti.

Gali pasirodyti, kad yra visiškai nesudėtinga kloti ruloninę veją patiems. Tačiau mums užtruko nemažai laiko, kol ištobulinome  technologijas, kurios leistų veją kloti ne tik kokybiškai, bet ir greitai.

Susisiekti

Ruloninės vejos klojimo (paruošimo ir klojimo darbai) – nuo € 2,00 / 1 m².

Ruloninės vejos klojimo (paruošimo ir klojimo darbai) su rulonine veja – nuo € 6,50 / 1 m²

Priklausomai nuo ploto dydžio, numatomų atlikti darbų, reljefo sudėtingumo, ruloninės vejos pasirinkimo, vejos įrengimo kaina gali skirtis.
Preliminarią ruloninės vejos įrengimo kainą pasakysime telefoninio pokalbio metu, galutinę – po sklypo apžiūros.

 

Ruloninę veją galite įsigyti mūsų puslapyje rulonineveja.eu ir vejos klojimo darbus atlikti patys.

KITOS SUSIJUSIOS PASLAUGOS