Papasakosime Jums plačiau, kas yra žemės frezavimas ir parodysime, kaip jis atliekamas.

Dažnai galite išgirsti ar perskaityti žemės frezavimas – rekultivavimas. Abiem atvejais tai reiškia tą patį – apleistos, pažeistos ar dirbamos žemės atnaujinimas, paruošimas tolimesniam naudojimui.

Dažniausiai tam yra naudojamas galingas traktorius su gilumine, rekultivacine žemės dirbimo freza.

Atliekant žemės frezavimą traktorius važiuoja minimaliu greičiu, o su rekultivacine freza yra susmulkinama žemės paviršiuje esanti augmenija, šakos ir kelmai. Dažniausiai tas pats plotas yra frezuojamas pora kartų, kad būtų užtikrinta darbų atlikimo kokybė.

Dirvožemis yra įdirbamas iki 30cm gylio, suardomos stiprios šaknų sistemos, o galiniu rekultivacinės frezos volu yra suvoluojamas išpurentas viršutinis žemės paviršiaus sluoksnis.

Žemės frezavimo metu augmenija, šakos ar kelmai yra susmulkinami ir paskleidžiami po dirbamą plotą bei lieka, kaip trąša augaliniam sluoksniui.

Toks žemės frezavimas gali įdirbti kietą, molingą, suspaustą dirvožemį ir nepalikti po savęs didelių grumstų, paruošti dirvą, kuri gali būti iš karto naudojama žemdirbystės ar apželdinimo poreikiams.

Žemės frezavimas dažniausiai yra naudojamas miško dirvožemio paruošimui, apleistų sklypų tvarkymui ar ūkinės paskirties žemės atnaujinimui.

Papasakojome, kas yra žemės frezavimas, o kaip jis yra atliekamas galite pamatyti šalia esančiuose mūsų sukurtuose video.

Drąsiai galime pasigirti, kad žemės frezavimo darbams naudojame galingą, patvarią ir šiuolaikišką techniką. Kokybiškos paslaugos už patrauklią kainą. Susisiekime.

Susisiekti
Kas yra žemės frezavimas

KITOS SUSIJUSIOS PASLAUGOS