Pasidalinsime savo žiniomis ir patarsime nuo ko pradėti tvarkyti sklypą. Supažindinsime su naudojama šiuolaikine technika ir darbų eiga.

Dažnai įsigijus ar paveldėjus apleistą sklypą vyrauja chaosas ir net neįsivaizduojate nuo ko pradėti tvarkyti sklypą.

Tvarkyti sklypą reikia pradėti nuo teritorijos apžiūros ir atliekamų darbų eiliškumo.

Dažnai apleistuose sklypuose būna įvairių šiukšlių, kurias reikia surinkti rankiniu ar mechanizuotu būdu ir suorganizuoti jų išvežimą. Tai yra privalu atlikti prieš pradedant bet kurį aplinkos tvarkymo darbą.

Jeigu jūsų apleistame sklype prikerojo menkaverčių medžių, krūmynų ar peraugo žolė, tai pirmiausiai reikia pradėti tvarkyti sklypą nuo jų šalinimo. Taip pat reikia įsivertinti senus medžius ar jie nekelia pavojaus, o gal reikalingas medžių šakų genėjimas.

Jeigu patys pašalinsite menkaverčius medelius, krūmynus ir nupjausite peraugusią žolę rankiniu būdu, tai turėsite didelę krūvą nupjautų šakų ir žolės. Turėsite dar vieną galvos skausmą ir ieškosite būdų, kaip to išvengti.

Rekomenduojame pasinaudoti mūsų teikiamomis krūmų smulkinimo paslaugomis. Mulčerio pagalba mechanizuotai ir greitai galima susmulkinti krūmus, peraugusią žolę ar šakas. Mulčiuojant biomasė yra paskleidžiama po visą plotą, nepalieka stambių augmenijos atliekų ir pagerina dirvos savybes.

Nupjovus menkaverčius medžius ar panaikinus nereikalingus krūmus lieka įvairių dydžių kelmai ir stiprios šaknų sistemos. Jeigu nesuskubsite to panaikinti, tai laikui bėgant vėl atžels nauji ūgliai ir darbus teks pradėti iš naujo.

Rekomenduojame išbandyti mūsų teikiamą žemės frezavimo paslaugą. Galingos technikos pagalba galime panaikinti kelmus, suardyti šaknų sistemą ir įdirbti žemę. Įdirbus ir išpurenus žemės paviršių jį toliau galima ruošti vejos įrengimui ar tęsti apželdinimo darbus.

Susisiekti
nuo ko pradeti tvarkyti sklypa

KITOS SUSIJUSIOS PASLAUGOS