Daugelis sau keliate klausimą – „Tai kiek man tas žemės frezavimas kainuos?“. Norime Jums paaiškinti, kas įtakoja ar nuo ko priklauso žemės frezavimo kaina.

Mes galime tik pateikti preliminarias žemės frezavimo kainas, o tikslią kainą bus galima nustatyti po sklypo apžiūros ir reikalingų darbų kiekio įvertinimo.

Žemės frezavimo kainą įtakoja sklype esanti situacija. Jeigu sklype yra peraugusi sena žolė ir vienas kitas nedidelis kelmas ar krūmas, tai žemės frezavimo kaina bus mažesnė.

Jeigu sklype yra gausiai prikeroję krūmų, daug įvairių dydžių medžių kelmų, tai žemės frezavimo kaina bus didesnė arba bus skaičiuojama pagal valandinį darbo įkainį (160€/val.).

Taip pat žemės frezavimo kainą įtakoja ir žemės įdirbimo gylis. Priklausomai nuo tolimesnių kliento sklypo planų galima pasirinkti žemės įdirbimo gylį.

Žemės frezavimo kainos
  • Paviršinio žemės frezavimo gylis iki 10 cm (nuo 1000 €/ha). Toks žemės frezavimo gylis puikiai tinka, jeigu klientas nori panaikinti žemės paviršiuje peraugusią augmeniją ir lengvai įdirbti žemės paviršių. Vėliau žemės sklypą naudoti ganyklai ar lengvai priežiūrai, žolės pjovimui su traktoriuku.
  • Vidutinio žemės frezavimo gylis iki 20 cm (nuo 1250 €/ha). Toks žemės frezavimo gylis yra pats populiariausias, nes puikiai tinka panaikinti žemės paviršiuje peraugusią augmeniją, dvidešimties centimetrų gylyje esančias augmenijos šaknis, suardyti šaknų sistemas ir išpurenti dirvos paviršių. Po tokio gilaus žemės frezavimo iškart galima dirbti žemę su daugeliu kitų žemės ūkio padargų.
  • Gilaus žemės frezavimo gylis iki 30 cm (nuo 1500 €/ha). Toks gilus žemės frezavimas dažniausiai yra reikalingas ūkinės paskirties žemėms, norint vykdyti žemės ūkio veiklą. Taip pat toks žemės frezavimas yra populiarus paruošiant sklypą statybų aikštelei, jei užsakovas nori nuimti ir sustumti augalinį sluoksnį į krūvas, bei siekia, kad augaliniame sluoksnyje neliktų kelmų ir kitų stambių organinių priemaišų.

Trisdešimties centimetrų gylyje yra įdirbama žemė, panaikinama visa žemės paviršiuje esanti augmenija, suardomos stiprios šaknų sistemos ir išpurenama dirva. Po tokio gilaus žemės frezavimo iškart galima dirbti žemę su kitais ūkio padargais. Tačiau, prieš užsakant tokį giluminį žemės frezavimą būtinai įvertinkite savo sklypo derlingo augalinio sluoksnio storį, kadangi augaliniam sluoksniui nesant storam ir nederlingą žemės sluoksnį sumaišius su derlingu, galima ženkliai pabloginti žemės organinę sudėtį, struktūrą ir derlingumą.

Taip pat žemės frezavimo kaina priklauso nuo sklypo ploto. Jeigu sklypo plotas yra mažas ( iki 1ha), dažniausiai yra nustatoma minimali darbų kaina. Jeigu sklypas yra didelis (daugiau nei 1ha), dažniausiai galutinė žemės frezavimo kaina yra derinama ir stengiamasi pasiūlyti patrauklią kainą klientui.

Taigi, žemės frezavimo kainą įtakoja reali situacija sklype, žemės frezavimo gylis ir sklypo plotas. Taip pat kaina gali padidėti, jeigu klientas nori žemės frezavimo darbus atlikti labai operatyviai. Dažniausiai aptariama žemės frezavimo kaina būna galutinė, papildomai už atvykimą ir panaudotą kurą mokėti nereikia. Taip pat stengiamės atlikti žemės frezavimo paslaugas už sutartą kainą ir po suteiktos paslaugos atlikimo kainos nekeičiame.

Zemes frezavimo kaina
Zemes frezavimo kaina

KITOS SUSIJUSIOS PASLAUGOS